bilgi@yelkenrezidans.com

2002 yılından beri hizmet vermekte olan Bumerang Lojistik, Soğuk Hava Taşımacılığı konusunda özelleşmiş, Kuru Yük taşımacılığı, Depolama ve Gümrüklü Depolama (Antrepo) konularında, özellikle gıda firmalarına nakliye hizmeti vermektedir.

Bumerang Lojistik’in merkezi İzmir’de olup, 200 araçlık modern filosu, Frigo taşımacılığında +4, +10 -18 -23 Co derecelerde taşıma alt yapısı, İzmir Gümrüğüne bağlı kapalı ve açık antrepo ve depoları, araç takip sistemi gibi teknik alt yapısı ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Bunlara ek olarak, Bumerang Lojistiğin İzmir Pınarbaşı'nda, İzmir Torbalı'da ve Eskişehir'de garaj tesisleri mevcuttur.

İzmir'de TSE Belgeli ilk lojistik firması olan Bumerang Lojistik aynı zamanda ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerine sahip olup, K1, R1 ve L1 belgelerine sahiptir.

Bumerang lojistik; eğitimli personeli, modern filosu ve araç takip entegre planlama sistemi gibi ileri teknolojik alt yapısı ile, mamullerinizin sevkıyatını planlar, uygun steril araçlar ve hijyenik koşullarda istenilen minimum sürede size veya müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar.

BİZE ULAŞIN